R-KozmetikZmyslom krásy ženy je javiť sa svetu krajšia než je.

Mám modré vlasy?! Prečo?!

Publikované 28.02.2018 v 20:57 v kategórii Môj život, prečítané: 68x

Ahoj. Vítam ťa opäť pri ďalšom článku. Keďže ste sa ma pýtali na moje modré vlasy rozhodla som sa odpovedať na najčastejšie otázky. 
Prečo modré vlasy? Prečo práve modré neviem povedať. Potrebovala som opäť zmenu a keďže som si už prestriedala asi všetky farby aké sa dali, rozhodla som sa opäť vrátiť k modrej.
Ako si docielila modrú farbu? Chytilo ti to vôbec? Samozrejme že by mi to nechytilo tak intenzívne ako to mám keby som si vlasy predtým nezosvetlila. Farbu a aj zosvetlovač som si kupovala v DM drogérii a všetko som si robila sama.
Kto ti farbil vlasy? Ja sama. Mamka mi robila komentátora ktorý mi kritizoval výber farby ale s úsmevom. Vo všetkom ma podporuje. 
Nezničila si si vlasy keď si razantne zmenila farbu? Áno, trochu áno. Ale vlasy ti poškodzuje všetko od poveternostných podmienok až po spánok. 
Akú ďalšiu farbu si plánuješ dať? To nechávam na náhodou, nikdy neviem kedy ma to omrzí. 
Bude video ako si si farbila vlasy? Nie, nebude. 
Spravíš tutorial k tým vlasom? Áno. Už je natočený. Už ho len zostrihať. Do dvoch dní by som ho mohla vydať.
Čo hovorí rodina, priatelia, kolegovia alebo náhodný ľudia na tvoje vlasy? Zatiaľ som nemala veľa negatívnych vyjadrení, skôr pozitívnych. (Týmto pozdravujem Foxyho) A áno, ľudia sa otáčajú.. No ako by nebolo jedno či sa budú otáčať kvôli make-upu alebo vlasom. Nech sa pozrú, veď od toho majú očká. A cením všetkých ľudí čo experimentujú so svojím vzhľadom. Veď to že sme iný nás robí výnimočnými ľuďmi. Objektívnu kritiku beriem ale viac ma už nezaujíma. 
Aká bola tvoja reakcia keď si sa prvý raz videla v zrkadle s takou farbou? Keďže to nie je prvý krát čo mám modrú farbu tak celkom dobrá.. Úplne prvý raz bola moja reakcia typu, smiech so slovami.. a tebe kto ublížil.
Ďakujem za prečítanie článku. Dúfam že som odpovedala na tie najčastejšie otázky. Ak by si mal/a ešte nejaké otázky nezabudni komentovať alebo ako to už poznáš, píš instagram do správ. 
Budem sa opäť tešim pri ďalšom článku. Ahoj.

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Terrorist from Russia 05.07.2018 v 01:39 Daj si svetlo tmavé


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?