R-KozmetikZmyslom krásy ženy je javiť sa svetu krajšia než je.

Som vydatá? Mám manžela?!

Publikované 23.02.2018 v 07:00 v kategórii Vzťahy, prečítané: 104x

Ahoj. Vítam ťa opäť pri mojom ďalšom článku. Veľa ľudí sa ma pýta za posledný mesiac či som vydatá, ako je to s mojím vzťahom. Či som ešte zasnúbená, prečo a od koho mám obrúčku, koľko stála, kde bola svadba a všetko ostatné. 
V prvom rada by som si chcela na určitej úrovni strážiť svoje súkromie, viem, už je asi trošku neskoro. No napriek tomu sa nejdem vyjadrovať do hĺbky mojích problémov. Áno, s mojím posledným priateľom/snúbencom Martinom sme sa rozišli. Podrobnosti si nechávame pre seba. Chyba je vždy na oboch stranách, nikto nemôže povedať že to bola chyba len jedného. Tak to nefunguje. Stalo sa to koncom minulého roka. Dva mesiace som nezadaná a tým pádom nie som ani vydatá. 
Čo s toho vyplýva? 
Prsteň ktorý nosím je obrúčka, áno, svadobná. No nie je spečatená manželstvom. Bol to darček od jedného bývalého priateľa s ktorým mám do teraz veľmi dobrý priateľský vzťah. Dlho som ju nenosila no po poslednom sťahovaní som ju našla a začala opäť nosiť. Nie, nevrátila som sa k bývalému priateľovi, len nosím prsteň ktorý mi daroval. Nemá pre mňa ďalší význam. Len dekorácia. 
Som rada že som konečne zodpovedala otázku na ktorú sa ma pýtate veľmi často. Do budúcnosti momentálne neuvažujem o novom priateľovi. 
To by bolo pre tento článok všetko a budem sa na teba tešiť opäť pri ďalšom článku. Ahoj. :)

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?